Слух: Galaxy S7 отримає чутливий до сили натискання екран

размещено в: Новости | 0
Слух: Galaxy S7 отримає чутливий до сили натискання екран
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Наступний флагманський смартфон Samsung — Galaxy S7 — обладнують технологією, яка зможе розпізнавати силу дотику до екрану. Як пише The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела, мова йде про аналог 3D Touch — функції, що з’явилася цієї осені в конкуруючих моделях iPhone 6S і 6S Plus.

“Посиленим” натисканням на смартфонах Apple можна викликати контекстне меню на іконках додатків, швидко переміщати курсор, а також предпросматривать посилання і завантажувати фотографії з браузера. Подібними можливостями, мабуть, буде володіти і “чуйний” дисплей Galaxy-смартфона.

Ймовірно, чутливий екран новинки Samsung буде підтримувати технологію ClearForce, яку в жовтні представила компанія Synaptics. Розробка відкриє нові типи взаємодії з Android-пристроєм: наприклад, затиснувши палець на екрані, можна включити автоматичну прокрутку або відкрити контекстне меню.
 
Технології Synaptics застосовуються в продукції таких великих виробників, як Lenovo, Asus, Dell, HTC і Samsung. ClearForce стане доступна в нових смартфонах до початку 2016 року. Можливо, Galaxy S7 стане одним з перших Android-пристроїв з підтримкою нової технології.

За інформацією газети, старт продажів новинки Samsung намічений на березень наступного року. Апарату також пророкують універсальний порт USB Type-C, який може використовуватися як для зарядки, так і передачі даних. Імовірно, Android-смартфон буде випускатися у двох варіантах. Один з чіпом Qualcomm Snapdragon 820, а інший — з Exynos 8890. За чутками, зовні апарат майже не зміниться в порівнянні з Galaxy S6.

Крім “звичайної” флагмана, Samsung випустить його варіацію Galaxy S7 Edge з вигнутими краями. Крім того, пише WSJ, компанія може почати продажу ще однієї моделі смартфона, в яку буде вбудований сканер сітківки.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ