Слух: Google покаже автономний VR-шолом наступного тижня

размещено в: Новости | 0
Слух: Google покаже автономний VR-шолом наступного тижня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Наступного тижня компанія Google представить нову гарнітуру віртуальної реальності. Як повідомив у Twitter підприємець і колишній IT-журналіст Пітер Рохас, новинка буде називатися Android VR. Вона виявиться повністю самостійним пристроєм, якому не знадобляться ні комп’ютер, ні смартфон.

У техничеком плані VR-гаджет Google буде “краще, ніж Gear VR” від Samsung, “але менш потужним, ніж Vive або Rift”, сказав Рохас. За його словами, інтернет-пошуковик покаже новинку на щорічній конференції I/O для розробників, яка пройде з 18 по 20 травня. У цьому році захід відбудеться в зовнішньому амфітеатрі “Шорлайн” в Маунтін-В’ю (штат Каліфорнія, США).

Більшість сучасних VR-систем в тій чи іншій мірі залежать від інших пристроїв. Наприклад, окуляри Samsung Gear VR представляють собою, по суті, кейс з лінзами. У них немає свого дисплея: його роль виконує екран Galaxy-пристрої. Oculus Rift потрібна потужна настільна система, а HTC Vive — два контролера і ще дві базові станції.

У лютому газета WSJ повідомила, що VR-окуляри Google, подібно HoloLens (вони ні від чого не залежать, будучи повністю автономним пристроєм), будуть комплектуватися власним екраном, високопродуктивними процесорами і вбудованими камерами. Зокрема, пошуковик має намір використовувати чіпи від Movidius, які будуть здатні відстежувати рухи голови.

На Google I/O також очікується анонс просунутої моделі Cardboard, простих і дешевих VR-очок. 2-е покоління пристрою буде виконано з пластику, а не картону, а також буде оснащений чіпами і датчиками.

Джерело: GSMArena

Оставить ответ