Слух: iPhone 5se і iPad Air 3 покажуть 15 березня

размещено в: Новости | 0
Слух: iPhone 5se і iPad Air 3 покажуть 15 березня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple запланувала чергову презентацію новинок на 15 березня, повідомляє сайт 9to5mac з посиланням на власні джерела. В цей день можуть бути представлені 4-дюймова модель iPhone 5se, оновлений планшет iPad Air 3 з екраном 9,7 дюйма, а також нові ремінці та аксесуари для “розумних” годин Apple Watch.

Втім, до весняної прес-конференції Apple залишається ще півтора місяця, тому терміни її проведення можуть бути “значно зрушені”. Видання також не виключає варіант, при якому i-компанія взагалі може відмовитися від “живого” заходи і зробити все анонси в онлайні.

Між тим Інтернет продовжує повниться чутками про можливі новинки. Одне з пристроїв, смартфон iPhone 5se, може виявитися покращеною моделлю iPhone 5s. Йому пророкують 4-дюймовий екран того ж дозволу, але процесор і камери — від iPhone 6, а комунікаційні чіпи – від iPhone 6s. Апарат отримає підтримку чіпа NFC і платіжної функції Apple Pay, а також функцію “ожилих фото” Live Photos. За відомостями 9to5mac, 5se буде коштувати стільки ж, скільки 5s — від 450 доларів за версію з 16 Гб пам’яті. Правда, сенсорами, що вимірюють силу натискання на екран, як в iPhone 6s, новинка оснащена не буде.

Оновлення торкнеться серії 9,7-дюймових планшетів iPad Air, нові моделі яких не виходили з жовтня 2014 року. Air 3 приписують просунуті функції iPad Pro, такі як покращені динаміки і “розумний” коннектор для підключення Smart Keyboard, а також задню світлодіодний спалах. Більш того, екрани деяких з тестованих в Apple прототипів пристрої сумісні, за словами джерел 9to5mac, зі стилусом Apple Pencil.

Крім того, в березні Apple може показати нову лінійку ремінців для смарт-годин Apple Watch, включаючи нейлонові. У тому, що i-компанія представить гаджет 2-го покоління, впевненості немає. Якщо нова модель і буде анонсована, як раніше повідомив сайт TechCrunch, єдиним значущим нововведенням стане тільки камера FaceTime. Дизайн корпусу і інші “залізні” складові пристрої залишаться такими ж, якими були.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ