Слух: iPhone 7 позбавлять “горбатою” камери і пластикових вставок

размещено в: Новости | 0
Слух: iPhone 7 позбавлять “горбатою” камери і пластикових вставок
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple має намір позбавити iPhone наступного покоління від виступаючого “горбик”, в якому захований не поміщається в корпус фотомодуль, а також дратують багатьох користувачів пластикових вставок, службовців для пропуску сигналу стільникової мережі. Про це повідомляє сайт MacRumors з посиланням на джерело, “який у минулому надавав достовірну інформацію”.

Читайте також: iPhone 7: головні особливості майбутнього флагмана Apple відомі

Застосування більш тонкого фотомодуля дозволить Apple розташувати камеру на одному рівні з корпусом, як це було до релізу “шісток”. Крім того, i-компанія нібито збирається прибрати з задньої кришки вставки, які псують дизайн і, за визнанням користувачів, виглядають дешево.Втім, повністю вони не зникнуть: за даними ресурсу, смуги залишаться з боків і навколо верхніх і нижніх країв. Так, “спинка” нового iPhone може виявитися майже повністю гладкою.

Так, за версією MacRumors, може виглядати задня кришка наступного “айфона”

Як повідомив кілька днів тому авторитетний аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо, iPhone 7 Plus буде укомплектований сучасною камерою з двома лінзами і оптичним зумом з можливістю 2-3-кратного збільшення. Поєднання ширококутного і телеоб’єктиву, сказав експерт, дозволить захоплювати більше даних зображення, що призведе до суттєвого підвищення якості знімків.

Анонсу 5,5-дюймового фаблета iPhone 7 Plus і iPhone 7 з екраном 4,7″ слід очікувати не раніше вересня. Найближчу прес-конференцію, ймовірно, Apple проведе 15 березня. На ній можуть бути показані 4-дюймова модель iPhone 5se, оновлений планшет iPad Air 3 з екраном 9,7 дюйма, а також нові ремінці та аксесуари для “розумних” годин Apple Watch.

Джерело: MacRumors

Оставить ответ