Слух: “iPhone 7S” отримає OLED-екран в Samsung

размещено в: Новости | 0
Слух: “iPhone 7S” отримає OLED-екран в Samsung
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Реліз першого iPhone з екраном на органічних світлодіодах (OLED) — що дає більш високу контрастність і яскравість, ніж РК, і не вимагає окремої підсвічування — відбудеться в 2017 році. Як повідомляє сайт 9to5mac з посиланням на китайську газету Nikkei, інновація дозволить Apple пожвавити попит на “айфони” і залучити більше нових користувачів iOS-екосистему.

На думку багатьох аналітиків, продажі iPhone досягли піку, тому i-компанії потрібна нова “фішка”, яка спонукає користувачів до більш частого оновлення пристроїв і переходу з конкуруючих платформ, в першу чергу Android. Такою можуть виявитися OLED-дисплеї. Їх використовують у своїх смартфонах багато компанії, а головним виробником таких матриць є Samsung.

До головних переваг органічних екранів перед рідкокристалічними (а саме такі використовуються в “айфонах” з 2007 року) відноситься енергозбереження. На відміну від РК-матриць, такі панелі не потрібно окремо виділяти — вони самі випромінюють світло, що дозволяє їм бути дуже тонкими.

Екрани, що складаються з світловипромінюючих діодів, обходять “побратимів” на основі рідких кристалів і за іншими показниками: менша вага, широкі кути огляду, гнучкість, більш високі контрастність і яскравість. OLED-дисплеї вже використовуються в “розумних” годинах Apple Watch.

Прийнято вважати, що iPhone без букви S в назві — це кардинально новий реліз з покращеним дизайном, начинкою і функціями, а S-модель — просто “відполірована” версія попереднього покоління пристрої з безліччю незначних доопрацювань. Якщо слідувати цій логіці, наприкінці року ми зможемо побачити “iPhone 7″ в новому дизайні, а в 2017-му — доопрацьований “iPhone 7S”, головним достоїнством якого стане OLED-екран.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ