Слух: iPhone отримає нерухому кнопку “Додому” з тактильною віддачею

размещено в: Новости | 0
Слух: iPhone отримає нерухому кнопку “Додому” з тактильною віддачею
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Наступна модель смартфона Apple, яка може бути показана у вересні, отримає ємнісну кнопку “Додому” з підтримкою функції “посиленого” натискання 3D Touch. Це означає, що сама клавіша рухатися не буде, однак користувачі під час “натискання” зможуть відчути тактильний відгук (як на трекпаді Force Touch в “макбуках”).

Читайте також: Що таке Force Touch: вивчаємо “обман дотику” в нових ноутбуках Apple

Про це повідомляє японський блог Macotakara з посиланням на власники джерела в ланцюжку поставок Apple. Крім того, головна кнопка “айфона” буде знаходитися на одному рівні з передньою панеллю, а не втоплена всередину. Це та інші інженерні рішення i-компанії (в тому числі відсутність 3,5-міліметрового аудіопорти для підключення навушників) дозволять зробити “iPhone 7″ водонепроникним, як йому і передбачають.

Також перехід на ємнісне клавішу дозволить зробити “айфони” більш міцними і надійними. Як відомо, механічна кнопка “Додому” — одна з найбільш частих поломок смартфона.

Крім “чуйною” клавіші, наступного iPhone пророкують відшліфований дизайн, поліпшену вологостійкість, систему здвоєною камери і нове забарвлення. Імовірно, новинку представлять протягом тижня після 12 вересня.

Джерело: Macotakara

Оставить ответ