Слух: MacBook Pro оснастять Touch ID і OLED-екраном

размещено в: Новости | 0
Слух: MacBook Pro оснастять Touch ID і OLED-екраном
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У цьому році Apple збирається випустити повністю оновлену модель MacBook Pro. Як повідомляється в записці авторитетного аналітика KGI Securities Хв Чі Куо, 12-дюймовий “мабук” стане “тонше і легше”. У нього з’явиться сканер відбитків Touch ID, як у i-пристроїв, а також допоміжна сенсорна панель на органічних світлодіодах (OLED).

Оновлення торкнеться 13 – і 15-дюймових моделей ноутбука. Реліз новинок заплановано на IV-й квартал. Можливо, перетворені MacBook Pro будуть показані на осінній презентації Apple у вересні—жовтні, разом з “айфонами” наступного покоління.

За інформацією Куо, нова OLED-панель розміститься над клавіатурою і замінить верхній ряд функціональних клавіш. Крім цього, “макбукам” обіцяють підтримку універсального порту USB Type-C і інтерфейсу Thunderbolt 3.

Також Apple збирається випустити 13-дюймовий варіант MacBook, в доповнення до моделі з екраном 12″, яка була оновлена зовсім недавно. Як пише Куо, i-компанія хоче зробити MacBook Air “макбуками” початкового рівня MacBook — середнього, а MacBook Pro — найвищого і продуктивного.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ