Слух: Microsoft готує “витончену” приставку Xbox One

размещено в: Новости | 0
Слух: Microsoft готує “витончену” приставку Xbox One
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Влітку компанія Microsoft може показати відразу дві нові ревізії ігрової консолі Xbox One. Згадки про майбутні моделях, під номерами 1682, 1683, були виявлені в документах, опублікованих на сайті Федеральної комісії США зі зв’язку (FCC).

Microsoft подала заявку на сертифікацію якихось “бездротових радіопристроїв” у березні. Обидва пов’язані з актуальною моделлю приставки (1525) загальним керівництвом користувача в PDF-форматі і однаковим WLAN-модулем. Під номером 1683, швидше за все, ховається більш тонка версія Xbox One. Новинку можуть назвати XB1 Slim, а вона буде комплектуватися модулем бездротового зв’язку 802.11 ac.

Інше пристрій (1682), пише Ars Technica, може бути чим завгодно. Ним може стати, наприклад, більш потужна “Xbox 1.5″, на яку глава ігрового підрозділу Microsoft Філ Спенсер натякав в кінці лютого. Або навпаки — спрощена модель, з накопичувачем меншої ємності і без приводу Blu-ray, чимось на зразок телеприставки Roku.

Як би те ні було, строк про нерозголошення документа 1682 закінчується 25 червня, а 1683 — 29 липня. Таким чином, дебют новинок напевно відбудеться влітку, на одній з найбільших виставок ігрової індустрії — Electronic Entertainment Expo (E3), яка пройде в Лос-Анджелесі з 14 по 16 червня.

За чутками, поліпшену модель PlayStation 4 з потужною графікою, яка буде здатна запускати дуже вимогливі до “заліза” ігри, в тому числі віртуальної реальності, готує і Sony. “PS 4.5″ готують новий графічний чіп, який дозволить приставці виводити UHD-графіком (3840×2160) на VR-гаджет. Як раніше повідомила газета WSJ, продажі новинки почнуться в липні-вересні, а значить, Sony також може уявити консоль на E3.

Джерело: Ars Technica

Оставить ответ