Слух: Microsoft продасть телефонний бізнес китайцям

размещено в: Новости | 0
Слух: Microsoft продасть телефонний бізнес китайцям
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft, зумівши продати лише 15 мільйонів “звонилок” за I-й квартал року, зібралася закрити бізнес з виробництва телефонів і передати бренд Nokia китайської Foxconn Technology Group — одного з найбільших збирачів електроніки в світі. Також розробник Windows має намір скоротити штат підрозділу Microsoft Mobile, що займається телефонами Lumia, на 50%.

Як повідомляє сайт phoneArena з посиланням на китайські ЗМІ, друга половина співробітників Microsoft Mobile буде переведена в групу Surface. Там, можливо, вони продовжать розробку Surface Phone — свого роду “еталонного” Windows-смартфона, який буде отримувати свіжі оновлення в пріоритетному порядку, як Nexus-пристроїв.За деякими даними, апарат одержить процесор Intel, універсальний порт USB Type-C, екран від 5,2 до 5,5 дюйма з UHD-дозволом і 16-мегапіксельну камеру

Якщо чутки вірні, Foxconn буде ліцензувати марку Nokia. За домовленостями, укладеними фінською компанією Microsoft у 2013 році, розробник Windows має право ексклюзивно розміщувати бренд Nokia на смартфонах до кінця 2016 року, а на мобільних телефонах — до 2024-го.

Сама Microsoft заробить більше саме ліцензування патентів, ніж на продажах Windows-телефонів. За деякими даними, компанія з Редмонда володіє понад 300 патентами, пов’язаними з Android, і заробляє на ліцензійних відрахуваннях близько 2 мільярдів доларів в рік.

Цієї весни Foxconn поглинула Sharp. За те, щоб стати власником одного з найбільших в світі виробників дисплеїв для смартфонів, планшетів і ноутбуків, найбільший складальник “айфонів” заплатив $3,5 мільярда. Купівля відповідає стратегії Foxconn по перетворенню з простого складальника у виробника ключових компонентів, а технології Sharp в області високоякісних рідкокристалічних і OLED-панелей напевно допоможуть йому у виробництві нового телефону під маркою Nokia.

Джерело: phoneArena

Оставить ответ