Слух: наступний комп’ютер Microsoft стане конкурентом iMac

размещено в: Новости | 0
Слух: наступний комп’ютер Microsoft стане конкурентом iMac
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Слідом за планшетами Surface і ноутбуком Surface Book Microsoft готується випустити настільний комп’ютер-моноблок. Принаймні, так стверджує тайванський галузевої сайт DigiTimes.

Якщо Surface Book, чого не приховували Microsoft, був відповіддю просунутим ноутбуків Apple, майбутній моноблок повинен скласти конкуренцію iMac. Випустити його корпорація планує в третьому кварталі 2016 року. При цьому DigiTimes повідомляє, що з випуском оновленої версії Surface Book вирішили почекати до початку 2017-го.

В принципі Microsoft могла б анонсувати новинку вже зараз, але в корпорації планують дочекатися готовності наступного покоління процесорів Intel під кодовою назвою Kaby Lake. Вони будуть проводитися за того ж 14-нм техпроцесу, що і Skylake, але при цьому отримають вдосконалену архітектуру.

У Microsoft повідомлення сайту не коментують, крім того, у DigiTimes не сама блискуча історія в області публікації гучних чуток і витоків – багато хто з них у підсумку не підтвердилися. Тим не менш, випуск такого пристрою мав би сенс для Microsoft, поступово розширює асортимент власних комп’ютерів з Windows в різних форм-факторах.

Джерело: DigiTimes

Оставить ответ