Слух: новий флагман HTC буде схожий на A9 One

размещено в: Новости | 0
Слух: новий флагман HTC буде схожий на A9 One
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Наступний флагманський смартфон HTC, можливо, буде дуже схожа на попередню модель — One A9, яка, в свою чергу, ледве можна відрізнити від “айфона”. На це натякнув провідний Twitter-аккаунта @evleaks Еван Бласс, автор численних і згодом підтверджених “витоків”.

“Якщо вам подобається A9, ви полюбите і M10″, — написав блогер. Бласс також опублікував зображення (схоже на скріншот бази даних), розкриває робоча назва новинки — Perfume, оператора AT&T, і номер моделі HTC 2PS650. Як уточнює сайт Droid-Life, пристрій під цим серийником тестується з 20 січня і працює на збиранні Android 6.0.1 (MMB29M) — самої свіжої версії операційної системи Google.

Читайте також: Огляд смартфона HTC One A9: флагман стилю

Твіт @evleaks дозволяє припустити, що дизайн флагмана HTC практично не зміниться в порівнянні з One A9, що вийшов восени минулого року. Попередній Android-смартфон, нагадаємо, запозичив багато рис у iPhone 6. На схожість, зокрема, вказує цілісний металевий корпус, лінії вигину і округлості, пластикові вставки, кругла двухтоновая спалах і трохи виступаючий фотомодуль. Крім того, в грудні тайванська компанія анонсувала ще одну схожу на “айфон” модель — One X9.

В черговий “клон iPhone” від HTC можна очікувати поліпшену начинку: наприклад, більш продуктивний процесор і екран з більш високою роздільною здатністю QHD. Також One M10, швидше за все, отримає сканер відбитків пальців, вбудований в кнопку “Додому” на передній панелі та конструкцію корпусу, що поєднує скло і метал.

Джерело: @evleaks

Оставить ответ