Слух: новий iPhone вийде 12 вересня

размещено в: Новости | 0
Слух: новий iPhone вийде 12 вересня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Автор Twitter-блогу @evleaks Еван Бласс, не раз надавав вірну інформацію про новинки мобільних задовго до їх офіційного анонсу, назвав передбачуваний часовий проміжок анонсу смартфона iPhone 7″. За його словами, Apple може представити наступний “айфон” протягом тижня після 12 вересня.

iPhone 2016 release: week of September 12th.

— Evan Blass (@evleaks) 23 липня 2016 р.

 

Нагадаємо, що останні чотири “айфона” i-компанія представляла і випускала якраз в середині вересня. Зокрема, анонс iPhone 6S відбувся 9 вересня 2015 року, iPhone 6 — в цей же день 2014-го, iPhone 5S — 10 вересня 2013-го, iPhone 5 — 12 вересня 2012 року.

Презентацію новинки Apple зазвичай влаштовує в п’ятницю, а починає продажу (але не завжди) — вже через тиждень. Так, якщо інформація Бласса верна, “сьомий” iPhone може бути показаний 12 вересня, а випущений — 16-го числа.

Втім, джерела @evleaks можуть помилятися. Наприклад, раніше Бласс стверджував, що Apple представить iPhone 6C” восени разом з iPhone 6S і 6S Plus, однак анонс iPhone SE відбувся в березні. Крім того, до передбачуваної дати презентації залишається ще багато часу, тому i-компанія може змінити внутрішній графік.

Очікується, що восени Apple знову випустить смартфон в двох варіантах — 5,5-дюймовий iPhone 7 Plus” і “iPhone 7″ з екраном 4,7″. Також ходять чутки про третій моделі, “iPhone 7 Pro”, яка буде комплектуватися смарт-коннектором (як на планшеті iPad Pro для підключення обкладинки-клавіатури).

Джерело: @evleaks

Оставить ответ