Слух: влітку Apple Music повністю оновлять

размещено в: Новости | 0
Слух: влітку Apple Music повністю оновлять
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple збирається внести “радикальні зміни” в сервіс Apple Music для потокового прослуховування музики. За інформацією Bloomberg, кардинально перероблений сервіс буде показаний на щорічній конференції для розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2016, яка пройде в червні.

Зокрема, Apple має намір спростити інтерфейс мобільних додатків, щоб зробити його більш інтуїтивним. Крім цього, i-компанія планує вбудувати в Apple Music завантаження з iTunes, а також збільшити зону покриття онлайн-радіо Beats1. Сайт 9to5Mac додає, що фонові зображення зміняться на чорно-білі кольори, шрифт стане більш жирним, а клієнт для iOS обзаведеться підтримкою 3D Touch.

Читайте також: Питання і відповіді: все про сервісі Apple Music

Не так давно відділ, що відповідає за Apple Music, пережив кадрову струс. Як повідомляє Bloomberg, за редизайн сервісу тепер відповідають глава вмісту Роберт Кондрк і фронтмент гурту Nine Inch Nails Трент Резнор. До нового вигляду Apple Music також доклали руку провідний дизайнер компанії Джоні Айв, продюсер Джиммі Йовин і керівник інтернет-сервісів Apple Едді Кью.

Гроші, які приносять Apple Music, iTunes, iCloud і інші сервіси, стають для i-виробника все більш важливими, оскільки доходи від “заліза” падають. За останній квартал обсяги продажів “яблучних” пристроїв скоротилися вперше з 2003 року. Більш того, вперше в історії впали продажі “айфонів” — головного продукту компанії, що приносить їй велику частину прибутку (близько 65%).

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ