Слух: Xbox One оснастять “телевізійними” функціями

размещено в: Новости | 0
Слух: Xbox One оснастять “телевізійними” функціями
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На одній з найбільших виставок ігрової індустрії — Electronic Entertainment Expo (E3) 2016, яка пройде в Лос-Анджелесі з 14 по 16 червня, компанія Microsoft покаже як мінімум два нових пристрої для стрімінг цифрового контенту з ігрової консолі Xbox. Одна з новинок забезпечить приставку “телевізійними” функціями, а інша — дозволить транслювати ігровий процес з Xbox One на великий екран.

Як повідомляє сайт The Verge, Mirosoft вже давно експериментує з Chromecast-подібним пристроєм для стрімінг ігор з консолі, яка знаходиться у вітальні, на другий ТБ, розташований десь в іншій кімнаті. Другий гаджет “Xbox TV”, за інформацією ресурсу, буде мати доступ не тільки до додатків та ігор, а також іншого вмісту з магазину Windows Store.

На E3 також може бути анонсована нова модель Xbox One, одягнена в більш компактний і тонкий (на 40%) корпус. Якщо вірити чутками, що з’явилися в минулому місяці, “витончену” новинку можуть назвати XB1 Slim, а вона буде комплектуватися модулем бездротового зв’язку 802.11 ac і накопичувачем ємністю 2 терабайти. Вона зможе відтворювати 4K-відео, але при цьому буде коштувати дешевше, ніж “звичайна” Xbox One.

Крім цього, на наступний рік Microsoft запланувала реліз покращеної моделі Xbox One (робоча назва — Scorpio), яка буде оснащуватися потужним графічним чіпом для підтримки 4K-ігор і шолома віртуальної реальності Oculus Rift.

Джерело: The Verge

Оставить ответ