Смарт-годинник можуть видати злочинцям ПІН від банківської картки

размещено в: Новости | 0
Смарт-годинник можуть видати злочинцям ПІН від банківської картки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Вчені з Бингемтонского університету в Нью-Йорку і Технологічного інституту Стівенса розробили “шпигунський” алгоритм, який з високою точністю вгадує PIN-код або пароль, що вводиться на цифровій клавіатурі, задіюючи для цього вбудовані в надягають гаджети датчики (акселерометри, гіроскопи і магнітометри).

Віднайдений дослідниками спосіб дозволяє підглянути за рухами руки не тільки на “розумних” годинах або браслетах. Методика рівною мірою застосовується до будь-якого пристрою, оснащеного клавіатурою — банкомату, або домофону екрану телефону.

Алгоритм був успішно випробуваний на 20 добровольцях, які носили смарт-годинник LG W150, Moto360 і 9-осьовий гаджет Invensense MPU-9150 для відслідковування рухів. За час експерименту було здійснено близько 5 тисяч спроб входу на різних пристроях, включаючи комп’ютери з QWERTY – клавіатурою і клавіатурою.

Після обробки даних, зібраних сенсорами, система вгадала набраний код з першої спроби в 80% випадків, з трьох спроб — більш ніж в 90% випадків. За словами вчених, їх алгоритм визначає переміщення руки, натискає на кнопки, з точністю до 1 міліметра.

Відновити текст, що набирається можна двома способами. Перший — встановити на “розумні” годинник шкідливу програму, яка збирає інформацію з датчиків, коли жертва вводить PIN-код, і відсилає їх зловмисникові. Другий передбачає встановлення бездротового “перехоплювача” поряд з клавіатурою, який намагається встановити Bluetooth-з’єднання зі смарт-годинами для доступу до їх сенсорам.

Джерело: PCMag

Оставить ответ