Смарт-годинники Tommy Hilfiger і Hugo Boss на базі Android Wear 2.0 вийдуть восени

размещено в: Новости | 0
Смарт-годинники Tommy Hilfiger і Hugo Boss на базі Android Wear 2.0 вийдуть восени
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Movado і Google оголосили про укладення партнерської угоди, в рамках якого планується випуск колекції «розумних» наручного годинника під управлінням операційної системи Android Wear 2.0.

Відзначається, що смарт-хронометри готують бренди Tommy Hilfiger і Hugo Boss, що входять в Movado Group. Спочатку колекція Movado Connect буде включати п’ять пристроїв, які вийдуть восени нинішнього року.

За наявними даними, нові годинник отримають підтримку технології NFC і платіжного сервісу Android Pay. Ціна гаджетів складе 495 доларів США. Будь-які інші деталі щодо проектуються новинок поки, на жаль, не розкриваються.

Платформа Android Wear 2.0, нагадаємо, офіційно дебютувала в минулому місяці. Одним з нововведень стала можливість вибирати програми і завантажувати їх безпосередньо на годинник з магазину Google Play Store. Якщо смарт-хронометр підтримує стільниковий зв’язок, вам навіть не доведеться підключати гаджет до смартфону.

Додамо, що в минулому році по всьому світу було реалізовано 21,1 млн розумних годин. Це тільки на 1 % більше порівняно з 2015-му, коли обсяг продажів становив 20,8 млн одиниць. Apple за підсумками 2016-го посіла 55,0 % ринку, Samsung — 11,4 %. Всі інші виробники, разом узяті утримують 33,6 % галузі.

Оставить ответ