Смартфон Honor Magic з “безмежним” екраном покажуть 16 грудня

размещено в: Новости | 0
Смартфон Honor Magic з “безмежним” екраном покажуть 16 грудня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Huawei заготовила на наступну п’ятницю, 16 грудня, анонс нового смартфона, який буде оснащуватися екраном, що тягнуться від одного краю до іншого. Дату презентації оголосив сам китайський виробник, виклавши в Мережу тізер майбутньої новинки.

Новий апарат — Honor Magic — складе конкуренцію показаному в кінці жовтня 6,4-дюймовому фаблету Xiaomi Mi Mix, майже позбавленому рамок з трьох сторін екрану. Імовірно, “безмежним” дисплеєм також будуть комплектуватися iPhone 8, запланований до випуску на осінь наступного року, і Samsung Galaxy S8, очікуваний до весни 2017-го.

Про технічне оснащення нового пристроїв під брендом Honor мало що відомо. Ходять чутки, що вигнутий екран йому надала Samsung (яка, в свою чергу, випускає модель Galaxy Edge з “гнутими” кромками). Тільки от у “магічного” смартфона Huawei панель буде загнута не з двох, а з усіх сторін, включаючи низ.

Також фаблету може дістатися дисплейне технологія, чутлива до сили дотику, повністю алюмінієвий корпус та акумулятор нового покоління, в основі якого лежить графен.

Джерело: phoneArena

Оставить ответ