Смартфони Huawei з’являться камери Leica

размещено в: Новости | 0
Смартфони Huawei з’являться камери Leica
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Третій найбільший в світі виробник смартфонів, китайська Huawei, і німецька Leica, відома своїми преміальними фотопродуктами, оголосили про партнерство. Його подробиці, втім, поки залишаються в секреті.

Анонс несподіваного партнерства був приурочений до відкриття найбільшої в Японії щорічної виставки фототехніки, CP+. Урочистий прес-реліз, цитату з якого наводить The Verge, говорить про поділюваних компаніями “преміальних амбіції і дусі”, які дозволять технологічному і фотографічного брендам “об’єднати їх спільні цінності в рамках довгострокової прихильності майстерності, ретельної розробки і переможного духу співробітництва”, і в результаті створити “сильного гравця, заново изобретающего смартфонний фотографію”.

Раніше, зазначимо, головним партнером Leica серед високотехнологічних компаній була Panasonic – під німецьким брендом “перевидавалися” деякі фотоапарати японської фірми, його ж отримав об’єктив камерофона CM1.

Прихильність китайських споживачів преміальним західним брендам добре відома. Очевидно, Huawei вирішила за рахунок партнерства з Leica підвищити привабливість своїх пристроїв. Не виключено, що камери з брендом Leica з’являться в новому флагманському апараті китайської компанії, який, як очікується, буде представлений в найближчі пару місяців.

Джерело: The Verge

Оставить ответ