Смартфони Samsung почнуть оснащувати 4K-екранами

размещено в: Новости | 0
Смартфони Samsung почнуть оснащувати 4K-екранами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Samsung показала 5,5-дюймову AMOLED-панель високого дозволу, яка призначена для перегляду контенту віртуальної реальності в VR-пристроях, що використовують в якості екрану смартфон. Новітня розробка — High Resolution for VR — була представлена на галузевій конференції SID Display Week в Сан-Франциско.

Вона охоплює 97% кольорової палітри, а максимальна яскравість становить 350 ніт. Більш того, новий дисплей Samsung володіє рекордною щільністю — 806 точок на дюйм (ppi).

Мобільна індустрія зробила перехід від 720p (1280×720 пікселів) до 1080p (1920×1080) всього кілька років тому, однак попит на ще більш високий, 4K-дозвіл (3840×2160) за останній рік виріс значно. Причина тому — що стрімко розвивається ринок VR-пристроїв, де якість картинки має вирішальне значення для позитивного досвіду занурення у віртуальне середовище.

Потреба в 4K-дозволі стала дуже актуальна після того, як Google анонсувала Daydream — VR-платформу для Android. Крім софта, вона пред’являє ряд специфікацій до “заліза”, за допомогою якого можна відтворювати VR-контент на Android-пристроях.

Саме порівняно невисокий дозвіл обмежує можливості VR-очок (Samsung Gear VR, Google Cardboard, Loop VR та ін), у яких немає власного екрану, а його роль виконує смартфон. Незважаючи на наявність QHD-дисплеїв у Galaxy Note 5 або Galaxy S7, їх дозволу (2560×1440) все одно не можна назвати достатнім.

Джерело: GSMArena

Оставить ответ