Смартфони в Росії подешевшали на чверть

размещено в: Новости | 0
Смартфони в Росії подешевшали на чверть
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Одні з найбільших російських рітейлерів мобільної електроніки, “Зв’язковий” і “Евросеть”, заявили про зниження цін на смартфони на 24-25%. Причиною тому — цінова війна між роздрібними мережами, які намагаються залучити стали економними в кризу покупців.

Як розповіла “Відомостям” представник “Евросети”, за минулий місяць смартфони в магазинах компанії подешевшали в середньому на 25%. Її колега з “Зв’язкового” заявила про 24-процентне зниження. Представник МТС, володіє найбільшою в Росії мережею салонів мобільного зв’язку, конкретну цифру зниження цін назвати відмовився, але підтвердив, що і оператор почав продавати трубки дешевше.

Необхідно відзначити, то мова йде саме про зниження середнього цінника. Якщо ж говорити про середній ціні реально продається апарату, вона, швидше за все, впала куди менше — ціни знизили в основному на менш затребувані моделі, популярні ж і так непогано продаються.

Падіння продажів смартфонів, особливо дорогих, є загальносвітовим трендом. У Росії ситуація погіршилася в останні півтора року через зниження курсу рубля до основних світових валют. До того ж, триває цінова війна МТС проти “Зв’язкового” і “Евросети” — компанія, взявши в союзники Samsung, пропонує апарати з мінімально можливою націнкою, щоб залучити у свої салони покупців і, якщо вдасться, продати їм SIM-карти оператора.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ