Смартфони зможуть пізнати власника по вухах

размещено в: Новости | 0
Смартфони зможуть пізнати власника по вухах
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Смартфони можуть навчиться визначати власника через навушники за формою вуха. Унікальну технологію біометричної ідентифікації запропонувала компанія NEC.

Індивідуальне будова вушної раковини у людини означає, що звук у вушному каналі у всіх резонує по-різному. Саме ця властивість і використовується в навушниках від компанії NEC, які зчитують з допомогою вбудованого мікрофона звук, що проходить через внутрішнє вухо. Така технологія дозволяє ідентифікувати користувача за одну секунду з точністю 99%.

Як розповів генеральний директор Media Processing Laboratories компанії NEC Corporation, Шигеки Ямагата, нова технологія не вимагає яких-небудь додаткових дій для ідентифікації користувача. Аутентифікація проходить природним шляхом, безперервно, навіть під час руху або виконання яких-небудь дій, просто використовуючи навушники з мікрофоном, підсилює звуки.

Впровадити в комерційне виробництво нову технологію компанія NEC планує до 2018 року. При цьому компанія не пропонує повністю замінити сканер відбитків пальців, а лише пропонує використовувати нову технологію в якості додаткового методу ідентифікації, наприклад при конфіденційному дзвінку.

Джерело: phonearena.com

Оставить ответ