Сноуден: сервер АНБ США атакували хакери з Росії

размещено в: Новости | 0
Сноуден: сервер АНБ США атакували хакери з Росії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На думку колишнього агента американських спецслужб Едварда Сноудена, до атаки на сервер, що використовувався Агентством національної безпеки (АНБ) США, можуть бути причетні російські хакери. “Непрямі свідчення і здоровий глузд показують, що відповідальність лежить на Росії”, — написав він у своєму Twitter.

Напередодні хакерське угруповання Shadow Brokers повідомила, що їм вдалося зламати комп’ютерні системи, використовувані Equation Group — командою кібершпигунів, тісно пов’язаної з АНБ (підрозділ проводило хакерські атаки по всьому світу). В якості доказу Shadow Brokers виклали зразок вкраденого “кіберзброї” АНБ.

Те, що хакери продемонстрували, що отримали у своє розпорядження кошти і програми, які використовують для злому комп’ютерів самі співробітники АНБ, можна розглядати як сигнал, що вони готові довести відповідальність США за ряд кібератак, вважає Сноуден. Не виключено, що атака могла бути пов’язана і зі скандалом навколо витоку електронного листування Демократичної партії США, припустив він, передає РІА Новини.

У 2013 році Едвард Сноуден передав західним ЗМІ ряд матеріалів, що викривають стеження американських спецслужб за громадянами, після чого знаходження в США стало для нього неможливим. У 2014 році Сноуден отримав трирічний вид на проживання в Росії, який дозволяє йому подорожувати не тільки по Росії, але і за її межами.

Джерело: РІА Новости

Оставить ответ