Sony купила виробника чіпів для Інтернету речей

размещено в: Новости | 0
Sony купила виробника чіпів для Інтернету речей
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Sony придбала виробника напівпровідників Altair Semiconductor. Технології ізраїльської фірми, зокрема 4G-чіпсети, допоможуть японцям в розробці складних пристроїв, що сполучають у собі вимірювальні та комунікаційні функції, сказали представники Sony.

Сума угоди склала 212 мільйонів доларів, повідомляє агентство Bloomberg. Як очікується, вона буде закрита в наступному місяці.

За останній рік Sony проявляє все більший інтерес до розробок Інтернету речей, особливо тим, що стосуються “розумного” будинку. Раніше в цьому місяці японці, наприклад, презентували багатофункціональний світильник, який здатний взаємодіяти з іншою домашньою електронікою (кондиціонерами, термостатами) і відправляти їй дані про рівень вологості для налаштування температури.

А минулому році Sony випустила лампочку колонку, що об’єднує в собі світлодіод і Bluetooth-динамік, якою можна управляти за допомогою мобільного пристрою. Крім того, 2014-му компанія звернулися за допомогою до інтернетчикам, запропонувавши їм профінансувати виробництво “розумного” замку Qrio Smart Lock, який вміє закривати і відкривати двері по команді зі смартфона.

Заволодівши Altair, Sony зможе налагодити випуск набагато більш “розумній” електроніки, оскільки її чіпсети можуть бути вбудовані куди завгодно: від систем безпеки і вимірювачів потужності до побутових приладів і автомобілів, підключених до Мережі.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ