Sony наділить лінійку Xperia “штучним інтелектом”

размещено в: Новости | 0
Sony наділить лінійку Xperia “штучним інтелектом”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Sony веде розробку власного голосового помічника з “штучним інтелектом”, прямого конкурента Amazon Alexa і Apple Siri. Нещодавно японська корпорація інвестувала в стартап Cogitai, що займається технологіями “безперервного машинного навчання”. Його розробка взаємодіє з навколишнім середовищем, отримує нові знання та навички, подібно дитині, і самовдосконалюється з кожним днем.

Комерційний продукт, задействующий технології Cogitai, може побачити світло в 2017 році, сказали в Sony. Можливо, першими їх застосують у “розумних” гаджетах з лінійки Xperia, наприклад навушнику Ear, який дозволяє віддавати йому команди, не дістаючи його з кишені.

За словами керівника відділу споживчого Sony в США Дона Месы, завдання Xperia Ear — доставляти инфорацию до людини “естестенным шляхом”. Навушник, наприклад, може шепотіти у вухо рух за маршрутом, читати повідомлення і відповідати на запитання. Вранці гаджет нагадає про розпорядок дня і майбутніх подіях, розповість про новини, попередить про пробки або запропонує відповісти на дзвінок.

Крім Ear, у Sony знаходяться в розробці Xperia Eye — компактний фотоапарат з ширококутним об’єктивом для лайфлогинга (записи життя людини в режимі реального часу), а також мініатюрний проектор Xperia Projector, який може розпізнавати жести на проектованої поверхні.

Головний кандидат на нову систему ІІ — домашній “міні-робот” Xperia Agent, який являє собою комбінацію вбудованої камери і проектора. Користувачі можуть спілкуватися з пристроєм за допомогою голосових команд і управляти з його допомогою іншою побутовою технікою. Agent може виявитися більш функціональним пристроєм, ніж колонка Amazon Echo з голосовим помічником Alexa, однак без відповідних технологій цей прилад поки залишається тільки концептом.

Джерело: SlashGear

Оставить ответ