Sony випускає камеру з “найшвидшої у світі автофокусуванням”

размещено в: Новости | 0
Sony випускає камеру з “найшвидшої у світі автофокусуванням”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Sony анонсувала фотоапарат a6300 зі змінною оптикою, інструмент “найшвидшої у світі” автофокусуванням. Відмітна риса нової моделі — система 4D FOCUS, яка фокусує зображення об’єкта за 0,05 секунди. Про це Вістям.Hi-tech повідомили в прес-службі японського виробника.

Камера комплектується 24,2-мегапіксельною матрицею Exmor формату APS-C, процесором обробки зображення BIONZ X, а також модулі Wi-Fi і NFC. Діапазон світлочутливості (ISO) лежить в межах 100-51 200 одиниць.

Новинка використовує рекордна кількість точок фазового автофокусу — 425 штуки, що покривають всю площу кадру. Це дозволяє a6300 вести зйомку зі швидкістю до 11 кадрів в секунду при безперервній слідкуючої автофокусуванні і експозиції.

Крім того, фотоапарат вміє записувати 4K-відео з повним зчитуванням та без об’єднання пікселів у форматі Super 35мм, сказали в Sony. Ролики Full HD камера пише зі швидкістю 120 кадрів в секунду при швидкості потоку 100 Мбіт/с.

У Росії старт продажів a6300 запланований на березень. Камера буде доступна у двох комплектаціях: тільки “тушка” і з об’єктивом SELP1650. Вартість новинки буде оголошена пізніше.

Джерело: прес-служба Sony

Оставить ответ