Sony визнала зверхність Oculus Rift над PlayStation VR

размещено в: Новости | 0
Sony визнала зверхність Oculus Rift над PlayStation VR
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Шолом віртуальної реальності PlayStation VR з технічної точки зору поступається VR-очками Oculus Rift, визнав віце-президент Sony Computer Entertainment (SCE) Масаясу Іто. “Якщо говорити тільки про високу якість, тоді так, я б визнав, що Oculus, можливо, забезпечують кращу віртуальну реальність, — сказав він в інтерв’ю Polygon, — Проте вони вимагають дуже дорогого і дуже швидкого ПК”.

Oculus Rift, а також HTC Vive справді пред’являють досить високі системні вимоги. Минулого тижня засновник Oculus Палмер Лаки заявив, що “залізо” комп’ютерів Apple недостатньо потужний, щоб “потягнути” 3D-окуляри. “Ви можете придбати Mac Pro за $6 тисяч з флагманом лінійки AMD FirePro D700, та все одно він не буде відповідати нашим рекомендованим специфікаціям”, — сказав Лаки.

Зокрема, Rift — як мінімум — вимагають процесор не слабкіше Intel i5, графіку NVIDIA GTX 970 і хоча б 4 гігабайти оперативної пам’яті. Крім апгрейду або покупки дорогого комп’ютера (в США — не менше тисячі доларів), користувачам доведеться витратити $599 доларів на самі Rift.

На відміну від конкурента, купівля PlayStation VR може обійтися за втричі меншу суму. “Найбільша перевага Sony полягає в тому, що наша гарнітура працює з PS4, — сказав Іто, — Вона більше підходить для повсякденного використання, з нею легше звертатися і вона доступніша”. VR-шолом Sony, підкреслив топ-менеджер, “не підходить для людини, що використовує високопродуктивний ПК. Вона створена для мас-маркету.”

Для порівняння, Rift володіють більш високою роздільною здатністю (2160х2100 пікселів проти 1920х1080 у PlayStation VR) і більш широким кутом огляду (110 градусів проти 100º). З іншого боку, частота оновлення у VR-гаджета японської компанії трохи вище. Як очікується, PlayStation VR буде коштувати в районі $300-400.

Реліз обох новинок запланований на цей рік. Поставки Rift почнуться вже в кінці березня, а PlayStation VR — в I-му кварталі.

Джерело: Polygon

Оставить ответ