Sony хоче продовжити мобільним батареям “життя” на 40%

размещено в: Новости | 0
Sony хоче продовжити мобільним батареям “життя” на 40%
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Sony веде розробку нового типу мобільних акумуляторів, ємність яких буде на 40% перевершувати обсяг літій-іонних аналогів, що використовуються в нинішніх смартфонах і планшетах. Щоправда, як повідомляє Nikkei Technology, якщо нова технологія і буде виведена на ринок, станеться це не раніше 2020 року.

Ключовим елементом в нових батареях Sony є електрод на основі сірки. Давно відомо, що літій-сірчані акумулятори (Li-S) краще літій-іонних за всіма параметрами: вартість їх виробництва набагато нижча, а ємність — вдвічі більше. Істотний недолік Li-S, що обмежує їх застосування в комерційних пристроях, — недовговічність. Вони витримують в рази менше циклів заряду-розряду, ніж Li-ion.

Однак Sony, мабуть, якось вирішила проблему, пов’язану з швидким зносом Li-S. Крім того, компанія розроблена ще одну, магній-сірчану батарею, в якій літієвий анод не застосовується взагалі. Виробництво таких акумуляторів буде обходитися ще дешевше. Вони також безпечніше, ніж літій-іонні аналоги, які при значному перегріві або пошкодженні можуть становити небезпеку вибуху або самозаймання літієвого елемента.

Джерело: Nikkei Technology

Оставить ответ