Спецназ США поміняє Android на “айфони”

размещено в: Новости | 0
Спецназ США поміняє Android на “айфони”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Головне управління військ спеціального призначення (SOCOM) міністерства оборони США має намір відмовитися від Android-смартфонів, що використовуються американськими військовослужбовцями, на користь “айфонів”. Планується, що тактичний штурмової комплект солдатів буде включати саму останню модель смартфона Apple — iPhone 6S.

Як розповіло анонімне джерело видання DoD Buzz, “айфон” стане центральним елементом набору iPhone Tactical Assault Kit. З його допомогою солдати зможуть підключити смартфон до мережевої радіомережі, щоб командування могло відстежувати їх розташування на карті, а також з’єднатися з разведсистемами (наприклад, щоб отримувати відео з безпілотників).

Військові вкрай незадоволені використовуваним зараз Galaxy-смартфоном Samsung. Скарги, головним чином, пов’язані з повільною роботою та необхідністю часто перезавантажити пристрій. За словами інсайдера, iPhone 6S, навпаки, функціонує “швидко” і “гладко”, а його малюнок “неймовірно чітка”.

Військові США в тій або іншій мірі залучають техніку Apple на протязі багатьох років. Приміром, старі моделі медіаплеєра iPod touch використовувалися в якості комп’ютерів для снайперів.

Джерело: Apple Insider

Оставить ответ