Спецслужбам США вдалося зламати iPhone терориста Фарука

размещено в: Новости | 0
Спецслужбам США вдалося зламати iPhone терориста Фарука
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Міністерство юстиції США відкликає позов до Apple і просить суд скасувати розпорядження, що вимагає від компанії надати владі допомогу в отриманні даних зі смартфона iPhone терориста Сайеда Фарука.

Такі дії зумовлені тим, що американським властям вдалося отримати доступ до інформації без допомоги корпорації Apple. Раніше відомство просило суд про перенесення слухань у зв’язку з тим, що фахівці тестували метод, з допомогою якого вони могли б отримати доступ до зашифрованої інформації без допомоги корпорації.

Джерело в американському уряді повідомило, що метод, за яким раніше було ознайомлено ФБР, дозволяє фахівцям зламати систему безпеки смартфона iPhone, не видаливши при цьому містяться в ньому дані, передає ТАСС. У документі, направленому до суду, міністерства юстиції США відзначило, що уряд більше не потребує допомоги Apple, не наводячи при цьому додаткових подробиць.

Як повідомлялося, суд вимагав від компанії Apple надати ФБР програмне забезпечення, яке дозволило б зламати iPhone Сайеда Фарука, який 2 грудня минулого року разом із дружиною вчинив напад на центр допомоги інвалідам у місті Сан-Бернардіно. Тоді в результаті терористичної атаки загинули 14 чоловік, 21 отримав поранення. Обидва терориста були ліквідовані.

Пізніше влада США протягом тривалого часу безуспішно намагалися вважати інформацію зі смартфона терориста. Для компанії Apple кодування даних на її пристроях є стандартною практикою, багато з них захищені паролем. У разі, якщо кілька разів ввести неправильний пароль, вся інформація видаляється. Глава корпорації Тім Кук заявляв, що буде до останнього заперечувати вимогу американської влади. Директор ФБР Джеймс Комі повідомляв, що бюро зверталася до всіх, хто міг би бути корисний у зломі смартфона.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ