Співзасновник PayPal пояснив, чому підтримує Трампа

размещено в: Новости | 0
Співзасновник PayPal пояснив, чому підтримує Трампа
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Співзасновник PayPal і успішний венчурний інвестор (наприклад, в 2004 році він за 500 000 доларів купив 10,2% акцій Facebook, ставши першим зовнішнім інвестором соцмережі), мільярдер Пітер Тіль виступить на з’їзді Республіканської партії США у підтримку її кандидата на президентських виборах Дональда Трампа.

Політичний вибір Тіля різко контрастує з позицією більшості керівників великих компаній і колег-інвесторів Кремнієвої долини. Напередодні понад 100 помітних фігур IT-галузі США підписали відкритий лист. Головна думка тексту: президентство Трампа стане катастрофою для економіки інновацій.

Серед підписали Стюарт Баттерфілд (Slack), Аарон Леві (Box), Еван Вільямс (співзасновник Twitter), Стів Возняк (співзасновник Apple) і багато інші представники галузі. Їх головні претензії до Трампу пов’язані з його позицією щодо ключовим для Кремнієвої долини питань: імміграція (в даному випадку — імпорт висококваліфікованої робочої сили), свобода комунікацій в інтернеті та інвестиції в технологічну інфраструктуру.

Тіль ж пояснив свою нестандартну позицію в інтерв’ю CNN так: “Багато людей не визначилися в цей рік виборів, але більшість американців згодні, що наша країна перебуває на хибному шляху. Я не думаю, що ми зможемо вирішити наші проблеми, якщо ми не станемо говорити про них відкрито”.

Заява обтічне, але, очевидно, Тіль передбачає, що опонент Трампа на виборах, кандидат-демократ Хілларі Клінтон є частиною того політичного істеблішменту, який керував Америкою останні кілька десятиліть і несе відповідальність за більшість накопичених проблем.

Джерела: CNN, The New York Times

Оставить ответ