Співзасновник YouTube запустив “Twitch для їжі”

размещено в: Новости | 0
Співзасновник YouTube запустив “Twitch для їжі”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Один із засновників YouTube, проданого Google в 2006 році за 1,65 мільярда доларів, Стів Чен запустив новий сайт — Nom. Проект являє собою відеоплатформу для любителів-кулінарів, професійних кухарів і гурманів, на якій вони можуть транслювати процес приготування страв в режимі реального часу.

Як Twitch і інші платформи для “живого” стрімінг, Nom дозволяє транслювати відео з комп’ютера або мобільного пристрою. Глядачі можуть спілкуватися з ведучими і ставити їм запитання. На сайті Nom.com можна ознайомитися зі списком йдуть і запланованих до показу кулінарних шоу (“номкастов”), переглянути канали і вже закінчилися стріми.

Автори трансляції можуть додати до прямого ефіру заздалегідь підготовлені матеріали — наприклад, відео та GIF-зображення. У будь-який момент користувачі можуть включити власну трансляцію або опублікувати в блозі звичайний запис з текстом, фотографіями і посиланнями.

В Nom.com Чен займає посаду технічного директора, а очолює стартап його партнер — Віджай Карунмурти, колишній головний інженер YouTube. Компанія залучила 4,7 мільйона доларів від корейської поп-співака PSY (виконавця Gangnam Style), американського актора Джареда Лето, шеф-кухаря Кору, ресторатора Хв Цая та інших інвесторів.

Джерело: Nom.com

Оставить ответ