Spotify може затримувати доступ до альбомів для безкоштовних користувачів

размещено в: Новости | 0
Spotify може затримувати доступ до альбомів для безкоштовних користувачів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Скоро Spotify може вирішити проблеми, супутні співпраці з трьома найбільшими музичними лейблами.

Компанія, можливо, стане обмежувати доступ до деяких альбомах. Зокрема, якийсь час вони будуть доступні тільки преміум-членам сервісу. Це підштовхне користувачів до оформлення передплати та збільшить дохід Spotify, частина якого отримують лейбли. Поки рішення не було прийнято остаточно, однак, судячи з усього, це лише питання часу.

Співпраця Spotify з Universal Music, Sony Music і Warner Music, яким належить основна частина бібліотеки сервісу, деякий час було нестійким. Музичний сервіс почав демонструвати швидке зростання, тому лейбли почали вимагати більш високих виплат. Прийняття умов могло б нашкодити Spotify, поки ще не вийшла на прибутковість. Сервіс, очевидно, зростає число його платних користувачів вже перевалило за 50 мільйонів. Тому компанія здатна переконати більше людей у вигідності переходу на підписку. Розрив зв’язку з лейблами спричинив би їй шкоду.

При цьому Spotify планує вихід на IPO. У лютому TechCrunch повідомив, що компанія перенесла публічне розміщення акцій з 2017 на 2018 рік. Затримка, імовірно, пов’язана з тим, що музичний гігант має намір удосконалити стратегії отримання прибутку. За останні місяці Spotify, наприклад, запустила три оригінальних подкасту і інтегрувала плейлисти в Waze, тому це припущення виглядає правдиво.

Тим не менш, основним джерелом доходу Spotify залишається музика. Отже, співробітництво із музичними лейблами залишається для неї головним пріоритетом.

Оставить ответ