Spotify переїде на сервери Google

размещено в: Новости | 0
Spotify переїде на сервери Google
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Музичний сервіс Spotify, що дозволяє за фіксовану щомісячну плату прослуховувати будь-які музичні композиції зі своєї великої бібліотеки, оголосив про намір перенести всі свої дані в хмарну інфраструктуру Google Cloud Platform (GCP). Як очікується, переїзд ніяк не вплине на стабільність роботи стримингового сервісу, а користувачі не помітять різниці.

Раніше Spotify воліла купувати і орендувати стійки, сервери та інше “залізо” в дата-центрах. Після перенесення даних в GCP компанії більше не доведеться самостійно займатися підтримкою мережевого обладнання. Так, доручивши бекенд “хмарі” Google, Spotify зможе повністю зосередитися над впровадженням нових функцій.

Компанія збирається передати GCP як сервіси, так і всю музичну бібліотеку. Як багато часу піде на міграцію, невідомо, однак вона може зайняти кілька місяців.

Spotify був запущений в 2008 році, а сьогодні він працює більш ніж в 55 країнах світу. Аудиторія музичного сервісу перевищує 75 мільйонів чоловік, а його фонотека містить більше 30 мільйонів пісень.

Spotify доступний на переважній більшості мобільних і десктопних платформ, а також на багатьох “розумних” телевізорах. Слухати музику з каталогів найбільших (Sony, EMI, Warner MUsic, Universal) і незалежних рекорд-лейблів можна безкоштовно, в тому числі в додатках для iOS і Android. Однак за позбавлення від реклами і збереження музики офлайн доведеться заплатити, оформивши підписку.

Джерело: блог Google Cloud Platform

Оставить ответ