Spotify знову спробує почати роботу в Росії

размещено в: Новости | 0
Spotify знову спробує почати роботу в Росії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Музичний сервіс Spotify замислюється про повернення в Росію, де одного разу вже мало не почав роботу. Про це повідомила газета “Ведомости” з посиланням на свої джерела.

У даний момент питання про запуск стримингового сервісу в нашій країні ще знаходиться на стадії обговорення, але у шведської компанії вважають російський ринок дуже привабливим з точки зору подальшого зростання. Представники Spotify інформацію про повернення офіційно не підтверджують.

За словами джерела “Ведомостей”, співробітника звукозаписної компанії, успіх сервісу в Росії буде залежить від здатності Spotify состаить конкуренцію таких сервісів як Apple Music, Google Play, «Яндекс.Музика» і Deezer.

Нагадаємо, що раніше, в січні 2014 року, компанія вже робила спробу виходу на російський ринок. Проте в лютому 2015 Spotify офіційно оголосила про те, що запуск сервісу скасовано. Причиною такого рішення став той факт, що сервіс так і не зміг домовиться з мобільними операторами про партнерство, а також економічні та політичні складнощі.

Spotify, заснований восени 2008 року, до цього часу працює в більшості країн Америки, Європи та деяких країнах Азії. Доступні два варіанти прослуховування музики з великого каталогу: безкоштовно (у середньому якості звуку і з перервами на рекламу) і платно (висока якість звуку, без реклами, можна зберігати музику для прослуховування офлайн). У Spotify більше 100 млн користувачів, 30 млн з яких вибрали платну підписку.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ