SSD Silicon Motion FerriSSD уміщається в одній мікросхемі

размещено в: Новости | 0
SSD Silicon Motion FerriSSD уміщається в одній мікросхемі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Сучасна електроніка, особливо компактна, все більше потребує твердотільних накопичувачах і поки альтернативи пристроїв на базі NAND немає.

Жорсткі диски хоча і досягли компактних розмірів в свій час, залишаються повільними, крихкими і неекономічними пристроями, пам’ять DRAM вимагає харчування, а нові технології енергонезалежній пам’яті поки занадто дороги.

На цьому тлі нова розробка Silicon Motion — одночіповий накопичувач FerriSSD — доведеться як не можна більш до місця і явно буде затребуваний ринком, особливо ринком вбудовуваної техніки, який досить широкий і включає в себе буквально все: від автомобілебудування до медичної апаратури. Пристрої цього класу часом експлуатуються в дуже жорстких умовах.

Новинка належить до серії індустріальних накопичувачів Silicon Motion з інтерфейсом Serial ATA 6 Гбіт/с, але від попередніх моделей в колекції відрізняється тим, що в новій версії застосовані комірки пам’яті на основі об’ємних структур — 3D NAND. Накопичувач підтримує всі сучасні функції захисту даних, включаючи фірмові технології NANDXtend ECC і IntelligentScan. Поки серія FerriSSD включає в себе моделі об’ємом до 256 Гбайт, але це все одно чимало з урахуванням конструктиву, який є собою звичайний чіп в упаковці 16 × 20 MCM BGA, що не вимагає ніяких додаткових компонентів. Раніше обсяги в серії FerriSSD були обмежені значенням 128 Гбайт. Даних про продуктивності новинок Silicon Motion поки не призводить.

Технологія NANDXtend ECC включає в себе новітні методи корекції помилок, такі як LDPC, що істотно підвищує ресурс накопичувача. Крім того, всередині FerriSSD є якийсь аналог RAID, дозволяє уникнути втрат у разі раптового пошкодження NAND-або кількох клітинок, що містять критично важливі дані. Технологія IntelligentScan гарантує безперебійну роботу FerriSSD в умовах високих температур, що не рідкість у вбудованих пристроях з пасивним охолодженням. Накопичувач сам відслідковує всі критичні параметри та регулює частоту у відповідності з ними. Він здатний працювати в діапазоні температур від 0 до 70 градусів Цельсія.

Оставить ответ