Стала відома приблизна дата анонсу iPhone 7

размещено в: Новости | 0
Стала відома приблизна дата анонсу iPhone 7
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На початку тижня авторитетний блогер Еван Бласс передбачив, що Apple може представити наступний “айфон” протягом тижня після 12 вересня. Трохи пізніше автор @evleaks назвав 16 число місяця як дати старту продажів iPhone 7″ і “7 Plus”. Сьогодні Бласс уточнив інформацію, сказавши, що попередні замовлення на нові відкриються в п’ятницю, 9 вересня.

Confirmed: Pre-orders start on the 9th. You can extrapolate the launch event date from there. https://t.co/gwoPzIM1dI

— Evan Blass (@evleaks) 28 липня 2016 р.

Apple, як правило, показує “айфони” за кілька днів до початку попередніх замовлень. У перший понеділок вересня (цього року випадає на 5 число) у США відзначають День праці, тому i-компанія, швидше за все, анонсує новинки 6 вересня.

Нагадаємо, що останні чотири “айфона” i-компанія представляла і випускала якраз в середині вересня. Зокрема, анонс iPhone 6S відбувся 9 вересня 2015 року, iPhone 6 — в цей же день 2014-го, iPhone 5S — 10 вересня 2013-го, iPhone 5 — 12 вересня 2012 року.

Втім, джерела блогу @evleaks, що спеціалізується на Android-пристроях, можуть помилятися. Наприклад, раніше Бласс стверджував, що Apple представить iPhone 6C” восени разом з iPhone 6S і 6S Plus, однак анонс iPhone SE відбувся в березні.

Очікується, що восени Apple знову випустить смартфон в двох варіантах — 5,5-дюймовий iPhone 7 Plus” і “iPhone 7″ з екраном 4,7″. “Семеркам” пророкують чіп A10, виготовлений TSMC, відшліфований дизайн, поліпшену вологостійкість, більш швидке підключення по Wi-Fi з LTE, мінімум 32 ГБ пам’яті, систему здвоєною камери, нове забарвлення і, за останньою інформацією, ємнісну клавішу “Додому” з тактильною віддачею.

Джерело: MacRumors

Оставить ответ