“Старі” програми з’являться в Магазині Windows завдяки програмі-конвертору

размещено в: Новости | 0
“Старі” програми з’являться в Магазині Windows завдяки програмі-конвертору
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На що проходить в Сан-Франциско конференції для розробників Build 2016 корпорація Microsoft представила інструмент, покликаний нарешті вирішити проблему з дефіцитом якісних додатків Windows Store. Рішення під назвою Desktop App Converter дозволить конвертувати будь-яке з 16 мільйонів існуючих Win32/.Net додатків в універсальне додаток, яке можна розмістити в магазині.

Універсальні програми або програми формату UWP (Universal Windows Platform) вміють змінюватися в залежності від того, працюють вони на смартфон, планшет, ПК або Xbox One. В майбутньому підтримувати додатки UWP буде і шолом доповненої реальності HoloLens.

Для розробників можливість швидко розмістити програму в Windows Store означає доступ до нового каналу дистрибуції і продажів. Користувачам також зручніше встановлювати програми з «Магазину», до того ж, процес сертифікації ЗА перед розміщенням там гарантує відсутність шкідливого коду.

Desktop App Converter працює, в тому числі, і з іграми. На Build показали, як буквально за кілька секунд у формат UWP була конвертована популярна свого часу стратегічна гра Age of Empires II.

Джерело: VentureBeat

Оставить ответ