Стартап Eero обіцяє вирішити всі проблеми з домашнім Wi-Fi

размещено в: Новости | 0
Стартап Eero обіцяє вирішити всі проблеми з домашнім Wi-Fi
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Eero, що випускає домашні пристрої Wi-Fi, які задіють кілька точок доступу для поліпшення покриття, у вівторок оголосить про залучення венчурного капіталу в розмірі $50 мільйонів. Крім цього, наступного тижня стартап оголосить про співпрацю з Best Buy, яке відкриє його продукції дорогу до онлайн-магазину BestBuy.com і півтисячі роздрібних магазинів в США.

Залучені кошти і партнерство з однією з найбільших торговельних мереж допоможуть Eero наростити виробничі потужності та розширити канали продажів. Співзасновник та голова Eero Нік Вівер не розкрив, як багато “підсилювачів” домашнього Wi-Fi продала його компанія, проте в кінці лютого вона виконала всі оформленние попередні замовлення, відправивши покупцям 25 тисяч пристроїв.

Читайте також: Роутер Portal обіцяє позбавити від проблем з Wi-Fi

Уівер також підкреслив, що Eero випускає програмні оновлення практично щотижня, які не тільки допомагають підняти швидкодію бездротової мережі, але й додають нові функції (дозволяючи, наприклад, одній людині управляти декількома мережами). До угоди з Best Buy продукція компанії продавалася в основному через власний інтернет-магазин Amazon.

У штаб-квартирі Eero, що знаходиться в Сан-Франциско, працює близько 100 чоловік, причому більше половини працівників зайнято в розробці. Уівер додав, що до ради директорів компанії скоро приєднається Марк Сігел, колишній директор виробника “розумних” камер Dropcam.

Джерело: Fortune

Оставить ответ