Суд відмовив владі США у зломі iPhone

размещено в: Новости | 0
Суд відмовив владі США у зломі iPhone
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Суд у Нью-Йорку відхилив вимогу Мін’юсту США до компанії Apple розблокувати смартфон терориста з Сан-Бернардіно шляхом створення спеціальної версії iOS. Таке рішення ухвалив суддя Джеймс Оренштайн у понеділок, 29 лютого.

Суд вирішив, що для того, щоб змусити Apple співпрацювати з урядом проти своєї волі, влади не надали достатніх підстав. У Мін’юсті США залишилися незадоволені таким рішенням і планують оскаржити його в суді вищої інстанції. Влада США вважають за необхідне отримати доступ до даних на iPhone, так як там може міститися інформація, необхідна для розслідування.

Так як ФБР не змогли зламати захист iPhone, яка видаляє всі дані з телефону після десяти невдалих спроб підбору пароля, то спецслужби зажадали у Apple створити спеціальну надбудову для операційної системи для розблокування даних.

Компанія Apple заявила, що такий код стане предметом полювання для “злочинців, терористів і хакерів”. При цьому в Купертіно відзначили той факт, що подібний прецедент “відкриє шлюз” для потоку подібних вимог у майбутньому.

Джерело: Вести Економіка

Оставить ответ