Світлодіоди допоможуть астронавтам виростити салат на Місяці

размещено в: Новости | 0
Світлодіоди допоможуть астронавтам виростити салат на Місяці
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Philips допоможе астронавтам вирощувати їстівні рослини на Місяці та Марсі. Спільно з Аризонским університетом компанія займається дослідженнями енергоефективних способів землеробства, зокрема – використанням світлотехніки при вирощуванні рослин.

Девятинедельное дослідження по вирощуванню листового салату, проведене в прототипі “місячної оранжереї”, показало: використання LED-системи освітлення замість системи освітлення газорозрядними натрієвими лампами з водяним охолодженням веде до збільшення врожаю і скорочує енерговитрати на 56%. При цьому застосовуватися світлодіодні модулі можуть не тільки в космосі, але і для вирощування їжі в закритих приміщеннях на нашій планеті, наприклад – в місцях нестачі води або з проблемною грунтом.

Спеціальний світловий сценарій, запрограмований на вирішенні Philips GreenPower дозволяє добитися того, що всі рослини отримують однакову кількість і якість світла. Це допомагає, в свою чергу, точніше спрогнозувати обсяг отриманого урожаю. Також до плюсів LED-системи Philips відноситься і те, що така система охолоджується самостійно, таким чином, додаткових витрат на систему охолодження і розподілу води вдається уникнути.

Джерело: Philips

Оставить ответ