Таксофони зникнуть з великих населених пунктів Росії

размещено в: Новости | 0
Таксофони зникнуть з великих населених пунктів Росії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Міністерство зв’язку і масових комунікацій Російської Федерації (Минкомсвязь) пропонує скоротити кількість таксофонів та пунктів доступу в Інтернет.

В даний час в нашій країні реалізується проект щодо усунення цифрової нерівності. Ініціатива передбачає створення точок доступу в населених пунктах чисельністю від 250 до 500 осіб і надання доступу до Інтернету на швидкості не менше 10 Мбіт/с. Єдиним федеральним оператором універсального обслуговування призначена компанія «Ростелеком». Для реалізації програми усунення цифрової нерівності має бути побудовано близько 215 тисяч кілометрів волоконно-оптичних ліній зв’язку.

Однак «Ростелеком» зіткнувся з суттєвим недофінансуванням універсальних послуг в 2016 році. З-за цього виникли складнощі з реалізацією проекту в намічені терміни.

Як тепер стало відомо, Минкомсвязь підготував проект поправок до статті 57 Федерального закону «Про зв’язок», які допоможуть частково вирішити проблему фінансування. Зокрема, відомство пропонує зберегти обов’язкові таксофони з можливістю безкоштовного доступу до екстрених оперативним службам тільки в населених пунктах з чисельністю менше 10 тис. чоловік.

Крім того, міністерство пропонує відмовитися від вимоги встановлювати не менше однієї точки доступу в Інтернет в населених пунктах з кількістю жителів від 250 до 500 осіб. «Перелік поселень, в яких повинно бути встановлено не менше ніж один засіб колективного доступу для надання послуг з передачі даних та надання доступу до інформаційно-телекомунікаційної мережі Інтернет без використання користувацького обладнання абонента, визначається центральним органом виконавчої влади в галузі зв’язку», — йдеться в документі. Іншими словами, Минкомсвязь хоче самостійно визначати, де потрібні точки доступу, а де — ні.

Оставить ответ