Telegram Павла Дурова використовують 100 млн осіб

размещено в: Новости | 0
Telegram Павла Дурова використовують 100 млн осіб
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Генеральний директор і засновник Telegram Павло Дуров оприлюднив свіжу статистику, що стосується популярності його захищеного месенджера. Як з’ясовується, сервісом користуються хоча б раз у місяць вже 100 млн осіб. У травні минулого року цей показник становив 60 мільйонів.

Про чергові успіхи Дуров відзвітував, виступаючи на виставці Всесвітній мобільний конгрес (MWC), що проходить в ці дні в Барселоні. Хоча порівняно з аналогічними показниками WhatsApp (1 млрд) або Facebook Messenger (800 млн) Telegram поки перебуває в дитинстві, щодня його користувачами, за словами Дурова, стають ще 350 000 чоловік.

При цьому користувачі Telegram досить активні – щодня через месенджер відправляються 15 мільярдів повідомлень. Головною особливістю месенджера є повне шифрування листування між користувачами і не так давно запущених групових чатів.

Через підозри, що Telegram могли використовувати організатори терактів у Парижі в листопаді 2015-го, месенджер і його засновник піддалися критиці. Хоча Дуров своєї позиції щодо шифрування не змінює – на його думку, недоторканність приватного життя важливіше потенційної загрози тероризму, – в останні місяці адміністрація месенджера заблокувала більше 70 000 закритих чатів, що використовувалися екстремістами.

Виступаючи в Барселоні, засновник Telegram також підтримав главу Apple Тіма Кука в його суперечці з ФБР. Влада США, нагадаємо, вимагають у “яблучної” компанії зламати “айфон” одного з терористів, які влаштували стрілянину в Сан-Бернардіно. Кук публічно відмовився робити це, так як подібний крок може поставити під удар безпеку клієнтів Apple.

Джерело: Wired

Оставить ответ