Технологію розпізнавання жестів Leap Motion вмонтують в VR-очки

размещено в: Новости | 0
Технологію розпізнавання жестів Leap Motion вмонтують в VR-очки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Leap Motion розробила крихітний приймач, який може вбудовуватися прямо в пристрої віртуальної реальності і відстежувати рухи окремих пальців у просторі.Якщо все піде за планом, датчик Orion може з’явитися VR-окулярах вже цієї осені.

Читайте також: Стежте за руками. Огляд оглядів інноваційного контролера Leap Motion

Як видно на демонстраційному ролику, користувач може без праці створювати і взаємодіяти з 3D-об’єктами, в тому віддаленими. При цьому обидві руки залишаються вільними, оскільки йому не потрібно тримати контролер.

 

Співзасновник Leap Motion Девід Холц повідомив, що бета-версія програмного забезпечення точніше розпізнає жести (включаючи витягнуту руку), і вже відкрита розробникам. За його словами, у другій половині 2016 року VR-пристрої з датчиком Orion випустять “кілька” компаній.

У 2013 році Leap Motion випустила однойменний крихітний USB-приймач (близько 7,5 х 2,5 х 1,2 см) з датчиками і камерою. Він дозволяє управляти ПК жестами, відстежуючи положення окремих пальців (а не всієї руки, як Microsoft Kinect для Xbox) і невеликих предметів в режимі реального часу.

Апарат сканує простір (кут поля зору — 150 градусів) зі швидкістю до 290 кадрів в секунду. Розташувавши пристрій перед собою, користувачі зможуть прокручувати веб-сторінки, грати в ігри, малювати або масштаб карти.

Джерело: The Verge

Оставить ответ