Торрент-трекери збираються блокувати разом з “дзеркалами”

размещено в: Новости | 0
Торрент-трекери збираються блокувати разом з “дзеркалами”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

За підсумками наради Роскомнагляду з правовласниками прийнято рішення створити законопроект, що дозволяє блокувати копії піратських сайтів на інших адресах.

Як відомо, заблоковані в Росії сайти часто тут же переїжджають на інші веб-адреси. За чинними нормами Мосміськсуд, виносячи рішення про блокування піратського сайту, не може автоматично блокувати і новий адресу, тому правовласникам доводиться подавати новий позов. Минулого тижня на нараді правовласників і Роскомнадзора прийнято рішення розробити законопроект, який прирівняє “дзеркала” до заблокованих сайтів.

“Спільнота правовласників спільно з Роскомнаглядом і Мосміськсудом розробляє визначення “дзеркала” піратських ресурсів. Коли пропозиції будуть готові, їх направлять в один з органів влади, який має право законодавчої ініціативи”, — підтвердив офіційний представник Роскомнадзора Вадим Ампелонский.

При цьому президент кінокомпанії “Амедіа” Олександр Акопов зазначив, що визначення “дзеркала” повинно допомогти судам розбиратися з ресурсами, які після блокування змінюють домен, повідомляють “Известия”.

“З сьогоднішньої процедури правовласникам треба з новим ім’ям почати все заново. Розробка визначення та внесення його в закон закриє питання автоматично”, — сказав Акопов.

Антипіратський закон почав діяти в Росії 1 серпня 2013 року. Спочатку під захист підпадали тільки відеоматеріали, проте в листопаді 2014 року закон був розширений, в реєстр були додані музика, книги та програмне забезпечення. Довічна блокування сайту-порушника стала можлива після вступу з 1 травня 2015 року в силу розширеної версії антипіратського закону у разі рецидиву.

Джерело: “Вісті”

Оставить ответ