Toshiba анонсувала пристрій для бекапа смартфонів

размещено в: Новости | 0
Toshiba анонсувала пристрій для бекапа смартфонів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Toshiba на виставці IFA 2016 в Берліні представила пристрій нового типу. Продукт, призначений для резервного копіювання даних і зарядки смартфонів на ОС Android, поки знаходиться в стадії розробки.

Пристрій, зовні нагадує біле блюдце, при підключенні смартфона кабелем одночасно заряджає апарат і зберігає на вбудований жорсткий диск ємністю не менше 500 ГБ дані користувача — контакти, документи, музику, фотографії та відео. Для цього на апарат попередньо необхідно буде встановити додаток.

Розроблене Toshiba рішення покликане зробити процес бекапа даних таким же простим і звичним, як щоденна зарядка мобільного телефону. Крім того, пристрій можна буде використати для перенесення даних з одного смартфона на інший. Також доступ до даних на ньому можна буде отримати з ПК.

Як розповіли Вістям.Hi-tech на виставці IFA 2016 представники департаменту зберігання даних європейського підрозділу компанії Toshiba, пристрій буде готовий до початку 2017 року. Тоді ж стане відомо його офіційна назва і роздрібна ціна. Вона, як очікується, буде лише незначно перевищувати ціну звичайного зовнішнього жорсткого диска 500 ГБ з інтерфейсом USB.

Джерело: Toshiba

Оставить ответ