Toshiba спростувала відхід з споживчого ринку Росії

размещено в: Новости | 0
Toshiba спростувала відхід з споживчого ринку Росії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Toshiba спростувала інформацію, що з’явилася напередодні інформацію, пов’язану з доглядом компанії з російського споживчого ринку. Як уточнили представники японського виробника, споживачі не зможуть тільки купити телевізори та побутову техніку. Тим не менш, в РФ залишаться електроніка, жорсткі диски, пристрої флеш-пам’яті і МФУ.

У Toshiba підтвердили, що продажі ТБ і побутових приладів дійсно були припинені, однак сталося це ще в минулому році. В якості причини була названа глобальна реструктуризація ТВ-бізнесу, а не коливання курсу валют або конкуренція.

Японський бренд продовжить діяльність в Росії як на споживчому, так і бізнес-ринках. Представницький Toshiba в РФ (юрособа “Тошиба Рус”) зосередиться на довгострокових проектах в області медицини, енергетики та соціальної інфраструктури.

Напередодні газета “Комерсант” з посиланням на главу ТОВ “Тошиба Рус” Хіроакі Тезуку повідомила, що Toshiba ліквідує російський підрозділ з продажу телевізорів і кухонної техніки. “Ми повністю покинули споживчий ринок РФ. Ми продали всі товари ще в минулому грудні, коли був великий пік продажів”, — сказав він. За його словами, японська компанія відчувала гостру конкуренцію з боку корейських виробників, в першу чергу Samsung і LG.

Джерело: “Інтерфакс

Оставить ответ