Тверської та Новгородської області покрили швидким “заміським” інтернетом

размещено в: Новости | 0
Тверської та Новгородської області покрили швидким “заміським” інтернетом
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Стільниковий оператор Tele2 запустив першу в Росії бездротову стільникову мережу в стандарті LTE, що працює в діапазоні 450 МГц. Використана технологія ідеально підходить для забезпечення швидким інтернетом сільських районів з невисокою щільністю населення.

В даний час мережа під брендом SkyLink (біля однойменного оператора Tele2 успадкувала і використовуваний частотний діапазон) запущена в Тверській і Новгородській областях. У червні очікується запуск в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області, а в липні — в Московському регіоні.

Технологія LTE–450, стверджують в Tele2, здатна забезпечити якісне покриття і високі швидкості передачі даних навіть у віддалених населених пунктах і дачних селищах, де відсутнє стійке покриття мереж GSM і швидкий мобільний інтернет. Одна базова станція LTE, що працює в діапазоні 450 МГц, здатна покрити територію радіусом до 20 км, що в 5-6 разів перевищує можливості LTE-обладнання на інших частотах.

Пропонований на перших порах приватним клієнтам єдиний тариф занадто дешевим не назвеш, принаймні якщо порівнювати з щедрими пропозиціями операторів “великої трійки” і тієї ж Tele2 у великих мегаполісах. За 990 рублів в місяць користувачам дістанеться 4 ГБ трафіку, а перевищення ліміту буде оплачуватися з розрахунку 24 копійки за мегабайт.

Щоб скористатися послугами зв’язку LTE в діапазоні 450 МГЦ потрібно спеціальний роутер — стаціонарний для дому (таких моделі в асортименті Tele2 дві) і мобільний з акумулятором — для подорожей та роботи “у полі”. Всі пристрої можуть при наявності сигналу LTE в інших, стандартних діапазонах перемикатися на них.

Джерело: прес-реліз Tele2

Оставить ответ