Творці Siri показали нового “розумного” помічника

размещено в: Новости | 0
Творці Siri показали нового “розумного” помічника
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Даг Киттлаус і Адам Чейер, створили систему штучного інтелекту, яка лягла в основу голосової асистентки Siri, на конференції Disrupt в Нью-Йорку представили нового віртуального помічника по імені Viv. Новий “консьєрж”, вміє набагато більше, ніж Siri на i-пристроях, розроблявся протягом чотирьох років.

Читайте також: Питання і відповіді: хто і навіщо готує революцію ботів”

Viv набагато ближче до помічника Amazon Alexa або чат-ботам Facebook Messenger, оскільки вміє підключатися до стороннім систем для покупки товарів або бронювання. Siri на його тлі, яка здатна лише шукати в Інтернеті і управляти основними функціями “айфона”, виглядає відсталою.

Більш того, Viv не прив’язаний до конкретної екосистеми. “Viv не залежить від пристрою — сприймайте його як платформу, відкриту до всіх сервісів, до всіх пристроїв, що персоналізується для вас, — сказав партнер Pritzker Group Venture Capital Адам Копперсмит, одного з інвесторів Viv, — Його завдання — бути всюдисущим, тому він зрозуміє ваші уподобання і історію, де б ви з ним не взаємодіяли: на мобільному пристрої, в автомобілі або на ‘розумний’ пристрої в будинку”.

Як пише The Verge, Viv справив на публіку надзвичайне враження. В ході 20-хвилинної демонстрації асистент бездоганно впорався зі складними проханнями, зумівши відповісти на такі питання, як “чи Був дощ у Сіетлі три четверга тому?” або “чи Буде температура вище 70 градусів за Фаренгейтом біля мосту Золоті Ворота після 5 годин ввечері післязавтра?” Крім того, Viv виконав такі прохання, як “Відправ Адаму 20 баксів” або “Відправ квіти моєї мами”.

Розробка ІІ ще не завершена. Тим не менш, на думку творців Viv, сторонні розробники, магазини та інші партнери віддадуть перевагу саме його, оскільки новий помічник вміє більше, ніж аналоги, і не належить будь-яких IT-корпорації.

Джерело: The Verge

Оставить ответ