Twitch дозволить заробляти ще більшому числу стримерів

размещено в: Новости | 0
Twitch дозволить заробляти ще більшому числу стримерів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Twitch анонсувала нову програму Affiliate Program, яка дасть нові можливості заробітку тим, хто не є партнером сервісу. Запуск її відбудеться пізніше в цьому місяці.

Партнери Twitch — це стримери, які проводять трансляції як мінімум три рази в тиждень і мають усталену публіку. Завдяки новій програмі методи монетизації, які раніше були ексклюзивними для партнерів, стануть доступні набагато більшому числу користувачів майданчики.

Почати компанія збирається з функції Cheering. Вона дозволяє глядачам купувати так звані Bits — своєрідні емодзі. Коли користувач надсилає цю «валюту» в чат допомогою набору слова cheer, то стример отримує гроші.

Мінімальний набір з 100 Bits обходиться в $1,4. Стример отримує по одному центу за кожен отриманий Bit.

  • Критерії участі у програмі наступні:
  • мінімум 500 хвилин трансляцій за останні 30 днів;
  • за останні 30 днів стріми проводилися мінімум сім різних днів;
  • у середньому три одночасних глядача або більше за останні 30 днів;
  • мінімум 50 передплатників.

У майбутньому в рамках програми стануть доступні і інші функції. Серед них — можливість купувати підписку на партнерські канали. Також стримери зможуть запускати під час своїх трансляцій рекламу.

«Twitch побудований на тому, що ми шукаємо авторів контенту як з великими, так і з малими спільнотами, і намагаємося зрозуміти, як ми можемо найкращим чином задовольнити їх потреби, — пише Ітан Еванс (Ethan Evans), старший віце-президент Twitch по комерції. — Завдяки нашій партнерській програмі ми зможемо надати засоби підтримки з боку співтовариства нового класу авторів, исчисляющихся десятками тисяч».

Оставить ответ