Twitter додав кнопку “Поділитися” для прямих повідомлень

размещено в: Новости | 0
Twitter додав кнопку “Поділитися” для прямих повідомлень
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Twitter впровадила в мобільні додатки нову функцію, яка дозволяє ділитися контентом через прямі повідомлення. Натиснувши на кнопку із зображенням конверта (внизу, поруч з “сердечком”), користувач зможе відправити твіт обмеженому колі контактів — тільки тим, яких обере він сам.

“Приватний” твіт можна надсилати одному або декільком адресатам, а також супроводити його власним коментарем. Нова кнопка з’явиться в найближчому оновленні клієнта Twitter для мобільних платформ iOS і Android.

Можливість ділитися контентом через прямі повідомлення не нова. Така функція з’явилася в Twitter ще в кінці 2014 року, проте була прихована від очей і вимагала великих зусиль від користувачів. Їм доводилося спочатку натискати на кнопку “Ще”, а потім вибирати опцію “Поділитися прямо через повідомлення”. Відтепер це можна робити прямо з новинної стрічки, натисненням всього однієї кнопки, яку добре видно на маленьких екранах мобільних пристроїв.

За статистикою компанії, число “приватних” твітів, якими користувачі обмінюються між собою, у другій половині 2015 року зросла на 200%. Так, Twitter продовжує вдосконалювати функціонал, пов’язаний з особистими повідомленнями. В останні місяці сервіс впровадив підтримку емодзі-смайликів і анімованих GIF-зображень, розширив функції групових чатів і прибрав 140-символьний ліміт для приватних послань.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ